Партнери ЕкоФорум-2018

ПАРТНЕРИ

Якщо Ви бажаєте стати партнером форуму, до вашої уваги партнерський пакет послуг! 
Завантажити Партнерські пакети Еко Форум-2018

АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний та динамічний банк, який вже понад 23 роки успішно функціонує на ринку фінансових послуг.
Впевнене просування нових банківських продуктів на внутрішніх та міжнародних ринках забезпечили АБ«УКРГАЗБАНК» зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.

Банк активно нарощує масштаби діяльності як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку, так і шляхом територіальної експансії.

Асоціація «Укрводоканалекологія» - добровільний міжгалузевий союз виробничих підприємств, установ, організацій водопровідно-каналізаційного господарства, науково-дослідних, проектних, ремонтно-будівельних та інших підприємств різних форм власності, об'єднаних з метою постійної координації та поєднання виробничої, наукової та іншої діяльності для вирішення питань забезпечення населення якісною питною водою та водою промислово-господарського призначення, водовідведення, ефективного очищення стічних вод, поліпшення екологічного стану водних ресурсів природного середовища в Україні.

Є корпоративним членом Міжнародної Водної Асоціації IWA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *