Организатори InCo Forum 2017

logo

Запорожская областная государственная администрация
Запорізька обласна державна адміністрація
Запорізька обласна рада

zapgorsov

111111

 

ТППУ 1

LogoCCI 

222222

 

Партнери InCo Forum 2017

 

 

 

 

Мотор Січ
solar-6

logo-new5 от Инна Хоменская Tuid logo

 

 

Офіційний перевізник форуму

03

За підтримки

ЛогоАМУ

 

logo new

НАГУ

ЛОГОТИП AFU 02 

ІI міжнародний форум

 

з питань кооперації територіальних громад і бізнесу

 

Рисунок1

 

11 – 13 жовтня 2017
Виставковий центр «КОЗАК-Палац»
М. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б

 

 

«Токмак Солар Енерджі»: створюємо технології майбутнього вже сьогодні

Партнер міжнародного форуму «InCo Forum – 2017» – компанія «Токмак Солар Енерджі» – власник сучасних потужних сонячних електростанцій на півдні України.

Основний вид діяльності компанії – перетворення енергії сонячного випромінювання на електроенергію. Виробництво засноване на передових технологіях і є не тільки високоефективним, але й екологічно чистим.

Унікальність даної станції для України полягає в тому, що на ній зібрані дві технології сонячних модулів: тонкоплівкові (аморрфні), та полікрісталічні. Використання двох типів сонячних модулів дозволило провести дослідження для того, щоб дізнатись, яке обладнання найбільш прийнятне для нашої широти. На сьогодні фахівці компанії прийшли до однозначного висновку, що обидва види обладнання можуть бути використані в Україні. У кожного з них є свої плюси і мінуси. Тонкоплівкове обладнання краще працює при розсіяному світлі, а полікристалічне – при ясній сонячній погоді.

На сьогодні «Токмак Солар Енерджі» має ряд новаторських розробок власного конструкторського бюро, що підвищують ефективність сонячних електростанцій в різних широтах земної кулі. Даними розробками вже зацікавилися в країнах Північної Америки.

Компанія є постійним учасником українських, європейських та світових форумів у галузі альтернативної енергетики. Керівництво «Токмак Солар Енерджи» має ряд виступів в ЗМІ з метою популяризації альтернативної енергетики, регулярно веде переговори з інвесторами, приймає іноземні делегації, співпрацює зі всесвітньо відомими брендами. Як представник соціально-відповідального бізнесу, «Токмак Солар Енерджі» регулярно бере участь в територіальних програмах і має ряд успішних проектів в Запорізькій області.

Наш девіз: майбутнє настало вже зараз. «Токмак Солар Енерджі» йде не просто в ногу з часом, а йде з ним наввипередки. Ми завжди в темі останніх досягнень науки і використовуємо будь-які можливості для розвитку. Ми не боїмося труднощів. Ми ступили на шлях першовідкривачів і не збираємося зупинятися. Ми відкриваємо нові технології і енергію майбутнього всій Україні!

Вже сьогодні ми створюємо технології, в яких будуть жити українці завтра!

 

 

Рисунок2