Генеральный партнер Еко Форум

SUEZ HD

Партнери Еко Форум - 2017


Egisлого укрводоканал

http://www.ukrgasbank.com

ПРОМИС PLEDDG eng ukr Small


eco forum zp 

«Еко Форум - 2017»

1- й спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум

30 травня – 1 червня 2017 року


Партнер ЕКО ФОРУМУ

SUEZ HD

SUEZ є ключовим гравцем в управлінні водної інфраструктури та відходів. 80 000 співробітників надають послуги нашим замовникам по всьому світу, підбираючи конкретні рішення до проблем управління ресурсами. Вода, обробка води, переробка і вторинне використання відходів, консалтинг.

(Завантажити Презентаційний лист)


Egis

Міжнародна консалтингова та інжинірінгова компанія «Egis» представлена на ринку України вже понад 20 років.
В штаті компанії працюють 13000 експертів, з яких 70 - це українська філія з головним офісом в Києві та проектними офісами у Львові, Луцьку, Миколаєві, Тернополі, Дніпрі та Полтаві.
Основними сферами діяльності компанії є консалтинг та інжиніринг в сфері транспортної інфраструктури, водних ресурсів, енергетики, навколишнього середовища та місцевого розвитку.

Поєднуючи міжнародну та місцеву експертизу, «Egis» пропонує в Україні повний спектр послуг, включаючи техніко-економічні обґрунтування, транспортні дослідження, структурування проектів ДПП, інституційну підтримку, технічне сприяння місцевим органам управління, центральним органам влади або приватним замовникам, а також надання послуг технічного нагляду за будівництвом та управління проектами.

В сфері поводження з відходами на початку 2017 року компанія «Egis» отримала своє перше замовлення в Україні на розробку комплексної програми збору, сортування та утилізації ТПВ для м.Львів.


 

лого укрводоканал

 

Асоціація "Укрводоканалекологія" - добровільний міжгалузевий союз виробничих підприємств, установ, організацій водопровідно-каналізаційного господарства, науково-дослідних, проектних, ремонтно-будівельних та інших підприємств різних форм власності, об'єднаних з метою постійної координації та поєднання виробничої, наукової та іншої діяльності для вирішення питань забезпечення населення якісною питною водою та водою промислово-господарського призначення, водовідведення, ефективного очищення стічних вод, поліпшення екологічного стану водних ресурсів природного середовища в Україні.

Є корпоративним членом Міжнародної Водної Асоціації IWA.


 

http://www.ukrgasbank.com

АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний та динамічний банк, який вже понад 23 роки успішно функціонує на ринку фінансових послуг.
Впевнене просування нових банківських продуктів на внутрішніх та міжнародних ринках забезпечили АБ«УКРГАЗБАНК» зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.

Банк активно нарощує масштаби діяльності як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку, так і шляхом територіальної експансії.


ПРОМИС PLEDDG eng ukr Small

 

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.


 

Якщо Ви бажаєте стати партнером форуму, до вашої уваги партнерський пакет послуг!

Завантажити Партнерський пакет «Еко Форум - 2017» (.doc)

 

 

nizeco2

м. Запоріжжя, ВК «Козак-Палац», вул.Перемоги 70-б  Карта проезда Козак Палац Запорожье

 

 

 

Організатори Еко Форум - 2017

Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниМіністерство екології та природних ресурсів України 
mon-fb-image
zapgorsovЗапорізька міська рада
 
Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища
Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища
Запорізька торгово-промислова палата
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»

Генеральний інформаційний партнер Еко Форум - 2017

TV5

Інформаційні партнери Еко Форум - 2017

Logo Business new-01

Информационно-аналитический портал о бизнесе и политике в Украине «Контракты.UA»

EP 100X100

Алекс

MTM

 

GazetaGorSovet

panorama2

Промышленность в фокусе