Спікери

СВЯТОСЛАВ КУРУЛЕНКО

Голова Комітету підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища Торгово-промислової палати України

Президент Спілки екологічних аудиторів України. Голова комітету з питань зміни клімату та захисту озонового шару Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Завідувач кафедри екологічного менеджменту, аудиту та сертифікації Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства. Має почесне державне звання «Заслужений природоохоронник України».

СВІТЛАНА БЕРЗІНА

Національний координатор проекту Програми ООН з навколишнього середовища «Впровадження сталих публічних закупівель в Україні» (EaP GREEN), президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета»

Еколог, економіст, міжнародний аудитор систем екологічного управління та експерт Програми ООН з навколишнього середовища зі сталого споживання та виробництва. Заступник голови національного технічного комітету стандартизації ТК 82 «Охорона довкілля», голова громадської ради при Мінприроди України. Засновник української системи екологічної сертифікації та маркування продукції за схемою згідно ISO 14024, що має національну акредитацію і міжнародне визнання. Координатор міжнародних проектів і розробок 18 технічних регламентів та 52 національних стандартів у сфері екологічної безпеки, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів.

ОЛЕКСАНДР РОМАНЮК

Експерт з технічної політики Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

ОЛЕКСАНДР ТКАЛІЧ

Головний інженер виробничого управління ТОВ НВП «Дніпроенергосталь», заступник Голови екологічної ради ЗОСПП(Р) «Потенціал»