Про форум

Запорізький міжнародний інвестиційний форум (ZIIF)

Професійний діалоговий майданчик для обговорення перспектив розвитку регіону, налагодження контактів запорізьких підприємств з потенційними партнерами та поглиблення їх співробітництва з інвесторами.

Заходи під брендом ZIIF щорічно проводяться у Запоріжжі з 2007 року – у партнерстві обласної та міської влади, Запорізької торгово-промислової палати, ЗОСППР «Потенціал», галузевих бізнес-асоціацій.

Починаючи з 2011 року у структурі Запорізького міжнародного інвестиційного форуму з’являються галузеві напрями: окремі дискусійні панелі присвячуються машинобудуванню та металургії, агросектору та енергетиці, у центрі уваги – питання аутсорсингу та кооперації, державно-приватного партнерства, децентралізації.

Кожного року до обговорення залучаються все більше українських та закордонних фахівців, зокрема, представників Білорусі, Болгарії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Литви, Нідерландів, Польщі, Фінляндії, Франції, Чехії та інших країн.

Традиційно форуми супроводжують спеціалізовані виставкові експозиції. Сучасною платформою для реалізації заходів такого формату з 2010 року виступає ВЦ «Козак-Палац» – найбільший виставковий центр південно-східного регіону України, сучасний комплекс з загальною площею більше 10 тис. кв. м та розвинутою інфраструктурою.